Hakkımızda

Ilgaz Prefabrik bir Ilgaz İnşaat AŞ markasıdır. Ilgaz İnşaat 1994’te Adana Yenice’de kurulan fabrikasında prefabrik beton elemanlar üretimiyle sektöre giriş yapmıştır. Yıllar içinde ürün ağını genişleten Ilgaz çeşitli bir çok sektöre ürün sağlamaktadır. 25 yılı aşkın tecrübesi ile günümüzde Türkiye’de Ankara Polatlı OSB ve Mersin Yenice üretim tesislerinden müşterilerine kaliteli ürünler sunan Ilgaz Prefabrik sektördeki yerini her geçen gün kuvvetlendirmektedir. Kaliteye en yüksek seviyede önem veren Ilgaz Prefabrik, menfez, yüksek performanslı beton bariyer, demiryolu traversleri, balistik beton duvar, çeşitli endüstriyel yapı elemanlarının üretimi ve müşteriye özel istenilen dayanımda ve kalitede üretim yapabilecek kapasiteye sahiptir. Ayrıca üretimini yaptığı ön germeli prekast köprü kirişlerini Türkiye’nin önde gelen projelerine temin ederek sektörde de çok büyük güven altyapısı oluşturmuştur.

Müşteri memnuniyetini de ön planda tutan Ilgaz Prefabrik, verdiği imalat, nakliye ve montaj süreleriyle sektörde rekabetçi olmaktadır. Ilgaz İnşaat Tic. A.Ş. hakkında daha fazla bilgi için www.ilgazinsaat.com sitesini ayrıca ziyaret edebilirsiniz.

Misyon

Beton prefabrikasyonda her zaman çağdaş, kaliteli ve güvenilir ürünler ve hizmetler sunar, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız. Bilimselliğimiz, uzmanlığımız ve profesyonelliğimizle müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamakla kalmaz, daha fazlasını vermek için sürekli mükemmeli ararız.

Vizyon

Oluşturduğumuz kurum kültürü ve sürdürülebilir yapımız ile başarılarımızı gelecek nesillere taşımak, ürün ve üretimde yenilikçi bakış açısını koruyup projelerimizi en iyi kalitede teslim etmeye devam etmek..

Ilgaz Grup

Grubumuz 1994 yılında kurulan kiriş üretimi, köprü ve viyadük inşaatları konusunda faaliyet gösteren Ilgaz İnşaat ile endüstriyel yapılar ve prefabrik beton elemanlar üretiminde faaliyet gösteren Fil İnşaat ile büyümeye başlamıştır. Bu iki firma vizyonu ve teknolojiye yaptığı yatırımlar ile kısa sürede alanında öncü firmalar arasına girmiştir.
Ilgaz Grup, demiryolları alanındaki yatırımlarına 2007 yılında Avrupanın en büyük travers üreticisi olan Alman PCM RailOne AG firmasıyla hat ve makas traversleri üretmek üzere RailOne-Ilgaz şirketini kurarak başlamıştır. Ilgaz Grup’un 2016 yılında vagon üretimi alanında Slovak Tatravagonka Poprad Sro ortaklığı ile seri üretime yönelen yatırımları grubu robotik otomasyon sektörüne çekmiştir ve 2018’de Intecro ve Robital şirketlerini bünyesine katmıştır. 2021 yılında metal işlemeye yönelik çalışmaları Ilgaz Quality Teknoloji Yatırımları AŞ çatısı altında başlamıştır. Ilgaz Grup, sahip olduğu tecrübe ve teknolojik alt yapı ile büyümeye ve Türkiye’yi yurtdışında da başarıyla temsil etmeye devam etmektedir.

Ilgaz İnşaat Ticaret A.Ş.

https://www.ilgazinsaat.com

Fil İnşaat Makine San. Tic.A.Ş.

https://www.ilgazinsaat.com

Railone Ilgaz Demiryolu Sistemleri Üretim İthalat İhracat Ltd. Şti.

https://www.railone.com/

Ilgaz Quality Teknoloji Yatırımları A.Ş

www.ilgazquality.com